درباره ما

گروه شرکت های وسنی

۲۲ سال پیش فعالیت خود را با شعار “در شبکه ما زندگی کنید” آغاز نمودیم که ۱۲ سال با نام گروه شرکتهای آشنا خدمات زیرساختی و توسعه پلتفرم های جامع شکل گرفت و در ده سال اخیر نیز تحت عنوان گروه شرکتهای وسنی، تمرکز خود را بر ایجاد چرخه کامل زنجیره ارزش خدمات و محصولات دانش بنیان در تقاطع دو صنعت برودکست (پخش فراگیر تلویزیونی) و برودبند (پهن باند) قرار داده ایم. در حال حاضر ۵ شرکت ثبت شده با تمرکز بر حوزه فعالیت داخل کشور و دو شرکت در حال ثبت برای تکمیل زنجیره تجاری سازی محصولات و خدمات در خارج از مرزهای کشور عزیزمان ایران عضو گروه شرکتهای وسنی می باشند.

زیرساخت های ما

الوویژن

سامانه پاسخگوی هوشمند تلفن (IVR) و مرکزتماس هوشمند تلفن (IP PBX)

الوویژن یک رسانه تعاملی و دوطرفه است که با هدف ایجاد ارتباطات و تعامل بیشتر بین تولیدکنندگان محصولات و عرضه کنندگان خدمات از یک طرف و مخاطبان آنها از طرف دیگر ایجاد می­شود. الوویژن یک رسانه مکمل در کنار رسانه­های ارتباطی موجود است که با استفاده از بستر شبکه ­های ارتباطی و مخابراتی یک مسیر سهل­ الوصول و دوطرفه ایجاد می­کند تا بتوان به کمک آن ارتباط موثرتری با مخاطب برقرار کرد. این رسانه که براساس نرم­ افزار تلفن گویا (IVR) شکل می­گیرد، قادر است انواع خدمات بازاریابی و فروش که نیازمند ایجاد ارتباط دو سویه است (از جمله ایجاد باشگاه مشتریان، برگزاری مسابقات مختلف، ارائه خدمات جانبی، قرعه کشی خرید محصول یا خدمت، انجام فعالیت­های تبلیغاتی، ایجاد کانال­های جدید توزیع و امثال آن) را ارائه دهد.

رابینو

مرکز بازی های موبایلی برگزاری لیگ مسابقات (Game Center)

در دنیای دیجیتال امروزی و وجود شبکه های اینترنتی بازی ها هم سبک و سیاق جدیدی به خود گرفته است. در مرکز بازی می توان انواع دسته بندی های ژانرهای مختلف بازی را مشاهده و دریافت کرد همچنین با وجود اینترنت می توان دوستان خود را در بازی ها به چالش کشید و با آنها به صورت انلاین بازی کرد یا به رقابت بر سر امتیازات کسب شده پرداخت.

شادیانه

شادیانه لانچر اختصاصی صیانت از محتوا بر بستر پهن باند کودک و نوجوان بر روی اسمارت فون های اندرویدی است. لانچر شادیانه، محیطی جذاب را برای کودکان ایجاد کرده است تا در کنار همسان­سازی دستگاه­‌های هوشمند با روحیه کودکان، محتوای سرگرم کننده و آموزشیِ ایرانی-اسلامی را متناسب با فرهنگ بومی در اختیار آنان قرار دهد . به بیان دیگر شادیانه یک رابط کاربری مناسب، سرگرم کننده و ایمن، ویژه کودکان است .

اپدوز

پلتفرم مدیریت آنلاین اپلیکیشن

با اپدوز می‌توانید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم‌افزار، اپلیکیشن موبایل برای خودتان مدیریت نمایید . نرم‌افزاری که می تواند برای کسب و کار یا حتی خودتان باشد. تمام چیزهایی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدام شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلت‌تان نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند.

از امکانات این پلتفرم می توان به مواردی همچون مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان اختصاصی، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، کیف پول اختصاصی و VOD ،AOD اختصاصی ، امکان پخش زنده ، امکان برگزاری مسابقات برخط…. اشاره کرد

 

پویانو

پلتفرم توسعه محتوای متحرک

پلت فرم پویانو تلاش دارد در وسعتی عظیم به تولید قصه و کتاب های پویا و تعاملی به صورت ساده و کاربردی بپردازد تا هر تولیدکننده (محتوای کودک) در حین استفاده از آن بتواند محصولاتی با سرعت بالا و هزینه پایین را تولید کند. البته تولید انواع بازی های تعاملی از دیگر ویژگی های ممتاز این برنامه است تا با تولیدات متنوع و کاربردی برای جامعه مخاطب کودک(و حتی بزرگسال) از دیگر پلتفرم¬های تولیدی در این عرصه پیشی گیرد. پویانو ۳ امکان اصلی “تهیه قصه و کتاب”، “پلیر (برای پخش قصه و کتاب های تعاملی و …)” و “ویزیت (یا ریجستر)” را در اختیار تولیدکنندگان محتوای مربوطه قرار میدهد تا پس از دریافت فایل exe وapk بتوانند هر یک از امکانات سوشال، مارکت، بارگذاری محتوا، ویزیت، مسابقات، کیف پول و … را به صورت جداگانه و در قالب یک لایسنس دریافت کنند.

جهت آشنایی بیشتر با فعالیت های ما پورتال ما را ببینید